Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van jó fogorvost Budapesten...

Van jó fogorvost Budapesten aki lelkiismeretesen dolgozik?

Figyelt kérdés

Sajnos genetika miatt nagyon rosszak a fogaim, 16 éves lehettem mikor utoljára voltam fogorvosnál mert annyira elrontották a fogam és szinte kínoztak hogy nagyon de nagyon kellemetlen rossz érzésem van a fogászattal kapcsolatban... Sajnos ez addig fajult hogy 7 fogam rossz, és sajnos későn jöttem rá hogy muszáj elmenjek.. Kérlek a negatív kommentektől kíméljetek, nagyon el vagyok keseredve, de mostmár csak egy jó fogorvos kell és megyek megcsináltatni.. Ugyanitt várok válaszokat mit csináljak hogy ne féljek majd annyira mikor megyek?

Köszönöm a válaszokat!


2021. júl. 15. 16:47
 1/2 anonim válasza:
100%
dr. Rózsa Noémi, korrekt, kedves nő, csupa jó tapasztalatom van vele
2021. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ismerős az érzés, de szükséges egy idő után elmenni és addig kell megtenni amíg a saját fogaid megvannak, vagy van esély a megtartására. Van jó fogorvos, igen. Nevet azért nem írok, mert a tapasztalat szubjektív és függ a fogaid állapotától is. Van, akinek ugyanaz a személy szimpatikus és van, akinek meg nem lesz az. Cég nevet meg azért nem írok, mert nem írtad, hogy mi az ahová elmennél és kérdés, hogy mennyi pénzed van rá.
2021. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!