Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet hogy csak kivehető...

Lehet hogy csak kivehető fogszabályozót kérjek?

Figyelt kérdés

Felnőtt vagyok, túl a 30on. A felső fogsorom nagyon csálé volt gyerekkoromban, most nyílegyenes mert a családom anno összeadta a pénzt és meggyőzött hogy viseljek fogszit.

Azt nézegettem az elmúlt időkben hogy az alsó fogsorban a legelső 2 fog is egymásra halmozódott, de nem szoktak szólni érte fogászaton. De ha lehetne csak ennyivel megjavítani, éjjelre vennékagamnak és viselnék fogszit. Lehet csak ilyen betehetőt kérni?


Ui. Bölcsességfogaim mind el vannak heverve vízszintesen. Jó lenne ha ők nem ébtednének fel a művelettől


2021. júl. 16. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsi korrekció kellhet csak,nincs baj a harapásoddal, akkor elég lehet ez éjjeli vagy a kivehetős átlátszó fogszabi is, amit napközben is hordasz.

Simán lehet egyébként, hogy az alsó bölcsességfogak tolják össze a frontfogaid, ahogy mozognak már most. Szabadulj meg tőlük minél előbb. Tudom szájsebészet, nem kis pénz, de hidd el megéri.

2021. júl. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem azok élednek fel, janem amit első irt
2021. júl. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!