Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha gyökértömést kaptam elvileg...

Ha gyökértömést kaptam elvileg (papír szerint) akkor gyökérkezelték a fogam? Még többször vissza kell menni, most gyógytömés van benne, de az első gyökérkezeléshez képest pikk-pakk megvolt.

Figyelt kérdés
Ha az elsőhöz hasonlítom... az hosszadalmas volt, kényelmetlen, többször hagytak ott tűkkel a számban, ez gyors volt, nem maradtam egyedül, csak fúrt, meg körkörösen meg csiszolgatott gondolom... van különbség a technikában? Már máshogy csinálják? Vagy ne is reménykedjek a neheze még csak most jön? Mindegyik magán.

2021. júl. 24. 12:02
 1/1 anonim ***** válasza:
66%
Gyökérkezelés kellett legyen. Hogy pontosan hogyan történik, az millió dologtól függ, a fog állapotától, melyik fog, az orvos szokásaitól, eszközparkjától stb.
2021. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!