Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezzel a problemaval fogorvosho...

Ezzel a problemaval fogorvoshoz, vagy inkabb szajsebeszhez kell fordulni?

Figyelt kérdés

Konkretan eldurrant az egyik felso ragofogam. Kivulrol eppnek tunt, de belulrol ahogy neztem tiszta fekete szoval szerintem elrohadhatott. Nem volt ennek elozmenye, nem is fajt meg semmi. Ettem es darabokba szedtem ki a szambol. Annyira letort, hogy csak az inyembe maradt meg egy kis resz ahol felnegy az inybe a gyoker. Most se faj, inkabb kellemetlen, meg erzekeny.

Ma este meg a bal felso bolcsesegfogam tort szet, abbol az egyik sarka megmaradt.


(Evente jarok rutinvizsgalatra, de a kovid miatt tavaly ki kellett hagybom, iden meg nem volt alkalmam elmenni, napi2szer mosok fogat)


2021. aug. 3. 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvos.
2021. aug. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvoshoz. Előfordulhat, hogy menthető, mármint tudnak építeni valamit a csonkra. Ha húzni kell, valszeg kikapja a fogorvos gyökérfogóval, de ha úgy látja, hogy ez nem müködne, akkor még mindig tovább tud küldeni szájsebészetre.
2021. aug. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Es szamitsaba veszi, hogyha en inkabb kihuzatnam?
2021. aug. 3. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bár egy lelkiismeretes orvos meg fog próbálni meggyőzni róla, hogy inkább próbáljátok meg fölépíteni. De végülis a te döntésed.
2021. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!