Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Conor mcgregor-nak mitől...

Conor mcgregor-nak mitől lettek ilyen fehér fogai?

Figyelt kérdés
Kirakott 4 hónapja egy videót a Facebook-ra, és azt írta hozzá, hogy a mosolyomat a bankszámlámhoz igazítottam. Vakítóan fehérek lettek a fogai, és olyan mintha kicsit más formájúak is lennének. Gondolom egy szimpla fogfehérítéssel nem lesznek ennyire vakítóan fehér fogai. De azt olvastam hogy egészséges fogat nem éri meg lecsiszoltatni, csak azért hogy felrakjanak egy koronát, hogy fehérebbek legyenek a fogak. Vagy úgy van vele hogy lesza*rja hogy lecsiszoltatja az egészséges fogait, mert annyi pénze van hogy bármikor tud új koronát felrakatni a legjobb fogorvosokkal élete végéig?

2021. aug. 13. 02:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem koronát akartam írni, hanem foghéjat. De ahhoz is lekell egy kicsit csiszolni a fogakat.
2021. aug. 13. 03:01
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem néztem a videót, de ebből a leírásból én simán kinézem, hogy csinált a fogára valami egyedi héjat. Nem tudhatod mennyire voltak egészségesek a fogai, mert elsőket szerintem minden sportoló/celeb megcsináltatja, még ha nem is olyan híres, csak hogy mosolyogni tudjon.

De lehet, hogy kapott olyan technikás kezelést, ami itthon még nincs is, amiről persze nem biztos, hogy fog beszélni. Valószínűleg neki nem fog fájni, ha 5-10 év helyett 2-3 évente cserél héjat vagy ha éppen implantátumot kell neki berakni.

Persze nem érdemes egy egészséges fogsort csiszolgatni, de hány olyan hírességet ismersz, aki pl a haját tönkretette kb direkt és most vagyonokba kerülő póthajakkal él? Pedig ott is lehetne mondani, hogy miért nem hozza inkább rendbe az eredeti haját, mégis csak az lenne egészséges..

2021. aug. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!