Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog kinövésének...

Bölcsességfog kinövésének lehet az előjele,hogy felnyomódik a fogíny,fáj és lifeg a felnyomódott fogínydarabka?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, nekem is így volt 😞😞
2021. aug. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
dettó
2021. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Igen, nekem is ilyen :( lassan erőt kellene vennem magamon és kiszedetni mert nyomja a mellette lévő fogamat is :(
2021. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így kezdődött ez a kálvária, amitől remélem hamarosan megszabadulok. Először vártam, hogy úgyis kinő, eszembe se jutott, hogy el kéne menni orvoshoz. Mikor hosszú kínlódás után elmentem fogorvoshoz, az semmit nem csinált vele. Most megyek egy másikhoz és már nem is érdekel, hogy mennyi szenvedés lesz utána, csak húzza ki. Szóval ha teheted, ne halogasd mint én, jobb hamar letudni...
2021. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!