Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a leghatásosabb orvosi...

Melyik a leghatásosabb orvosi fogfehérítő módszer?

Figyelt kérdés
Sok fogfehérítő technikáról olvastam,de sok helyen a philips zoom módszert használják,és azt írják hogy ez a legjobb?De sok mást is láttam,pl lézeres fogfehérítés.Tényleg a philips lenne a legjobb?Melyik a leghatásosabb?Nem baj ha peroxidos,mert elvileg az adja a legjobb eredményt.

2021. aug. 20. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem sínes otthoni volt. Még viszonylag régebben. Ár-érték aránya miatt maximálisan elégedett voltam, ráadásul, ha egyszer megvan a sín, utána egyszerűbb az ismétlés. Én két egyhetes kúrát csináltam, több mint tíz évig tartott az eredmény. Biztos vannak jobbak, gyorsabbak, hatékonyabbak, de nekem eredmény szempontjából megfelelőt, ára barátságos volt.
2021. aug. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én úgy szeretném hogy csináltatok egy rendelői fehérítést, és mellette sínest is. Elvileg a philips zoom kezeléshez ami 100 ezer forint, van egy rendelői fehérítés, plusz adnak hozzá otthoni sínt, és fehérítő anyagot hozzá. A rendelői fehérítéssel sokkal jobb eredményt lehet elvileg elérni, mert erősebb anyagot használnak.
2021. aug. 20. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!