Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magán fogorvoshoz is kell...

Magán fogorvoshoz is kell védettségi kártya?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 21:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
#10: Ezzel csak magad minősíted. De betudjuk annak, hogy kedz előjönni az oltás leggyakoribb mellékhatása, az agysorvadás.
2021. aug. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Én a háziorvosomnál voltam bent kártya nélkül. Mondjuk az enyém speciális eset volt, oltás után voltam (kártya még nem jött meg) és annyira fontos volt, hogyha nem enged be akkor mentőt kellett volna hívni.
2021. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
27%

11, nyilván az orvosoknak is sorvad az agya, ugye? Tekintve hogy 99%-uk beoltatta magát.

Hát akkor van számodra egy jó hírem: eljön a magadfajta nyolc elemis gyári melósok királysága, mostantól - hogy a tanultabb, intelligensebb rétegnek elsorvadt az agya - te leszel a hülyék között a legokosabb.

2021. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Mi az értelme? Mikor az oltott is fertőzhet? Egy rendelet megint a kényszerítés szellemében, undorító::
2021. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%
Csak azért van ilyen rendelet, hogy több embert olthassanak. :) Hiszen a magyar fogak a legrosszabbak között vannak, úgyhogy rengeteg ember szorul fogorvosi segítsgére és hát ... ha kezelésre akar menni akkor kénytelen legalább 1 oltás felvenni, de ha már 1 oltást felvesz, akkor felveszi majd a 2.-at, 3.-at, 4.-et és a végtelenségig. Pénzről szól az egész.
2021. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
67%
Most érdeklődtem a legtöbb helyen egyenlőre csak nyilatkozatot kérnek arról nincs kártyád, egyenlőre amíg máshogy nem rendelkeznek. Ezért jobb gyorsan fogorvost intézni amíg lehet. Bár lehet egy hónap és boltba se mehetünk, és úgyse lesz mit enni, minek a fog .
2021. aug. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
20%
Ha olyan helyzet beoltod magad azt ennyi. 2-3 nap alatt meg is érkezik a kártya. :). Bajod nem lesz az oltástól, na meg legalább valamennyire védett is leszel, ha elkapnád ezt a vackot. :D
2021. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!