Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő míg elmúlik az...

Mennyi idő míg elmúlik az ínygyulladás?

Figyelt kérdés

Voltam vele orvosnál, leszedte a fogkövet, írt rá antibiotikumot, meg mondta, hogy Paradontax fogkrémet használjak. Napi kétszer három percig mosom az említett fogkrémmel a fogamat, meg szedem a gyógyszert az előírtak szerint. Még semmit nem javult az ínyem. Három napja voltam orvosnál.

Mennyi idő mire rendbe jön? A gyógyszer 10 napig tart. Ha addig nem javul menjek vissza?


2021. aug. 29. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Vegyél egy corsodyl öblögetőt, nekem az pár nap alatt megoldja
2021. aug. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Meg fog gyógyulni addigra. Használj naponta 2x1 percig Corsodyl szájöblítőt, az önmagában megoldja pár nap alatt, biztos szer (de még használd a gyógyulás után is két napig, hogy vissza ne ess. 1 hónapig, amennyi rá van írva, nem kell).
2021. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Használtam Corsodylt mielőtt elmentem orvoshoz(egy hónap múlva kaptam időpontot, addig kipróbáltam pár dolgot), semmit nem használt...
2021. aug. 29. 13:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ez furcsa. Nekem mindig használ minden egyéb kezelés nélkül. Annyira erős baktériumölő, hogy nem is tud nem használni. Rendszeresen használtad egy héten át naponta kétszer egy percig?
2021. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül a Gengigel gél hozta rendbe a gyulladt ínyemet, és vettem Curaprox fogkefét, ez az egy ami nem bántja az ínyem.
2021. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, normálisan használtam.

Gengigélt próbáltam venni, voltam vagy 5 patikàban, és sehol nincs. Lehet, hogy fogok rendelni, ha esetleg nem javul a dolog.

2021. aug. 29. 14:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Nemcsak öblögetés kell, hanem finom kefével vagy ecsettel a gyulladt nyálkahártyára kell kenni. Emellett nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy sokszor fellángoló herpesz is tud ínygyulladást okozni (tudvalevően a herpeszvírus nem irtható ki a szervezetből és ai idegrendszerben lappangó vírusok kis fertőzésre stb. képesek ismételten támadni).
2021. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Soha az életben nem volt herpeszem.
2021. aug. 29. 18:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Benu gyógyszertárban vettem nemrégiben Gengigel gélt, nézd meg azokban, sok helyen van raktáron most is, és puha fogkefe.
2021. aug. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Hogy vagy azóta? Én is hasonló cipőben vagyok most..

2021. aug. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!