Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Sensodyne jobb mint az...

A Sensodyne jobb mint az Aquafresh?

Figyelt kérdés

Jóval drágább, nen tudom jobban megéri-e drágább fogkrémmel fogat mosni?


Napi 2x mosom.



2021. aug. 31. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Jobb volt... amíg nem raktak sodium lauryl sulfátot, amitől habzik, de mérgező. Ha ez nincs benne, akkor titánium dioxid van - amire én személy szerint allergiás vagyok -, de erről meg manapság állapították meg, hogy mérgező. "Szép új világ!"

Keress olyan fogkrémet, amikben nincsenek ezek az anyagok, vagy Dentomin kaolinos fogport, a nagy dobozost.

Ha pedig olcsó, de jó fogkrémre vágynál, a DM-nek vannak saját márkás fogkrémei (Dontodent), mint pl:


[link]


Itt el is olvashatod az összetevőket, könnyebben választhatsz.

2021. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az általános fogkrémjüket kérdezed, akkor igazából tök mindegy. A fluorid tartalom a lényeg ezeknél a fogkrémeknél, az pedig gyakorlatilag mindegyikban van és általában mindben hasonló mennyiségben. Nagyobb különbség a fehérítős fogkrémekben van. Speciális célra szánt fogkrémeknél (fogínyvérzés, érzékenység) pedig általában mindegyik ismert jó, hatásos.
2021. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, az kimaradt, hogy a Sensodyne-nél a Repair & Protect az általános, napi használatra szánt fogkrém. Ha nem lenne valakinek világos. Onnan lehet tudni, hogy a dobozán fel van tüntetve a "daily use".
2021. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
és egyszerre használok Sensodyne Sensitivity & Gum és Aquafresh herbalt egy-egy pöttyöt a fogkefére és a pofában összekeveredik, ez a titkos fogkrémem :D
2021. nov. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!