Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma 3 kor kaptam a lenti ket...

Ma 3 kor kaptam a lenti ket hatso fogamba gyogyszeres tomest azert h olje ki az idegeket. De nagyon faj es csak az eggyik mit tegyek? Kiszabad azt piszkalni mert en mar nem birom?

Figyelt kérdés
2010. aug. 30. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyira fáj, hogy nem tudod elviselni?

Tompán fájhat elméletileg, nekem azt mondta piszkáljam ki és szivogassam, de nem mertem megtenni. Szerintem nem ölte ki rendesen az ideget belőle, ha tudsz menj vissza holnap. Kitartást!

2010. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
koszi . gyvan hogy lent van ketto nagy jukas es eddig a masik odali fajt de most az egyaltalan nem faj pedig azt is kene erezzem... nem ertem ha nem al meg en kipiszkalom:( holnapra visszakell menjek e en meghalok igy reggelig. pedig turom a fajdalmat mert olyan vagyok de ez mar kegyetlen
2010. aug. 30. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah, így már én is jártam, napokig úgy fájt, mint még életemben semmi addig... de aztán elmúlt.
2010. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyógyszeres tömés nem azért van, hogy ölje az idegeket. Ettől függetlenül én nem piszkálgatnám.
2010. aug. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Voltál azóta? Vagy megjavult?
2010. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
voltam .... penteken veszi ke a gyogyszert es aztan az elhalt idegeket. Mar nem faj folytonosan csak egyszer egyszer ugy 2 orankent harom orat:)) de kibirom:(
2010. szept. 1. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!