Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha az arcüregzárás megnyílna...

Ha az arcüregzárás megnyílna azt hogyan érezném?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eléggé kínos kérdésem van, amit azt hiszem csak itt név nélkül merek feltenni.

12 napja műtötték ki egy felső fogam, melynek során arcüregzárást is végeztek. 9. napon kiszedték a varratokat az ínyemből, a seb teljesen begyógyult mondhatni. A műtétkor jelezték, hogy 3 hétig szigorúan tilos az orrfújás.


Tegnap este közel két hét után tudtunk szerelmeskedni a barátommal, aminek a végén orálisan kielégítettem. Még eszembe is jutott a fogműtétem egy másodpercre, de mivel a seb tényleg teljesen begyógyult nem is igazán foglalkoztatott tovább egy másodpercnél a dolog, és egyből utána öblögettem Corsodyl-al.


Viszont ma reggelre tudatosult bennem, hogy mi van ha az arcüregzárást ez megbolygatta? A garatomon hátul csordogál valami ami eddig szerintem nem, de hogy ez lehet e annak a jele, hogy az arcüregem megnyílt, nem tudom :(

Az a baj nem értem, mert pl fújhatnám akármilyen erősen az orrom, a számban lévő "seb" akkor sem szakadna fel mert begyógyult, szóval biztos belül van valami ami ilyenkor át tud szakadni???


Hú nagyon ideges vagyok, de egy ilyen kérdéssel mégis hogy forduhatnék a fogorvoshoz, bocsi de oráloztunk és nem tudom szabadott volna-e? :DDDD


Valaki tudja, hogy mit kéne éreznem, hogy kinyílt volna???



2021. szept. 20. 11:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha esetleg kinyílt volna, sípolna ahogyan veszed a levegőt. Vagy legalábbis éreznéd hogy rendellenes a levegő útja.

Ne aggódj, biztosan csak jobban odafigyelsz most arra a területre , és csupán túlgondolod azt a csorgást.

Fentiekből bármelyiket tapasztalod, irány az orvos.

2021. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!