Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meglévő fog mintára lehet...

Meglévő fog mintára lehet fogszabályzót csináltatni?

Figyelt kérdés
Volt 1évig állandó fogszabályzóm, majd az lekerült és minta lett véve az éjszakai fogszabályzómhoz. Egy idő után leszoktam róla, majd elcsúsztak a fogaim és újra hordani kezdtem. Viszont most a drót eltörött és nem tudom hordani. Lehetséges hogy a meglévő mintára új éjszakai fogszabályzót készítsenek?
2021. szept. 20. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, hiszen azóta változott a fogaid helyzete, állása. Új lenyomatot fognek venni, ez biztos.
2021. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak meglevő mintára lehet fogszabályozót csinálni. Ami nincs meg, arra nem lehet.


Komolyra fordítva a szót, amire te gondolsz az az, hogy régi mintára lehet-e. Nem, csak új mintára lehet, mert időközben változott a helyzet.

2021. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!