Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 4 napja húzták a fogamat és...

4 napja húzták a fogamat és még mindig fáj a helye. Ez természetes?

Figyelt kérdés
Bal alsó 6os fogat húzták, gyulladásban volt. Nem volt vészes maga a húzás, de persze fájt. Viszont ma is és tegnap is éreztem, hogy fáj a húzás helye. Ma megnéztem, a lyukba fehéres sárgás cucc van, nem genny hanem mintha tömés lenne. Körülötte az ínyem nem vörös, nem tűnik gyulladtnak sem, ennek ellenére fáj, az arcom belső részéhez közeli íny egy ponton. Pedig maga a helye, kezd szépen beforrni. Érzéstelenítéskor az injekciót a fogam és az íny közé is adtak, mert egyszerűen nem akadt hatni az első adag! Nem tudom mennyire normális hogy érzem a fájdalmat. Nem lüktető erős, hanem ilyen éles, mint amikor valami kikezdi az ember ínyét. De rajta viszont semmit sem látni.
2021. szept. 26. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Antibiotikumot kaptál? Lázad van?

Az biztos, hogy ne piszkáld és ha holnap sem múlik nézesd meg egy dokival a biztonság kedvéért. De egyébként nem ritka, hogy ennyi napig fáj, hisz be is volt gyulladva. Nekem nem gyulladt bölcsességfog műtét után olyan 4-5 napig fájt (2 nap volt a vészes). De ha nem erősödik a fájdalom, nincs lázad,akkor valószínűleg nincs baj.

2021. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lázam nincs, antibiotikumot nem kaptam. Elég gyorsan ki is szedte, nem gyötört meg.
2021. szept. 26. 18:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!