Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elég naponta cserélni a...

Elég naponta cserélni a fogszabályozó (harapásemelő) gumikat?

Figyelt kérdés
[link] Ilyet kaptam,és csak a következő alkalomug kell gumiznom (1,5 hónap). Csak 1 zacskóval (100 db) kaptam. A felső négyeseket kell az alsó hármasokkal összekötni. Így a napi 2 elég lenne. Ti milyen gyakran cserélitek? Pitss21 fogszabim van.
2021. okt. 1. 11:02
A kérdező szavazást indított:
Naponta egyszer
Minden étkezés után
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
Én naponta többször is cserélgetem, főleg amikor van lehetőségem minden étkezés után fogat mosni. Szerencséd van, hogy csak 1,5 hónapig kell hordanod. Nekem is pitts fogszabályzóm van, és már egy éve hordok gumikat (különböző helyeken, szóval az változott, hova kell akasztanom) és még nincs itt a vége.
2021. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én naponta 2x cseréltem
2021. okt. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En is a napi 2-szeri cserer ajanlom.

En altalaban reggeli utan teszek fel egy ujat, majd este vacsora utan. Igy kb el van felezve a nap. Szerintem igy tuti, nekem napvegere mar annyira kinyulik, hogy olyan mintha semmi nem lenne a szamban.

2021. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!