Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy órája vettem be egy...

Egy órája vettem be egy cataflam dolo 25mg-ot, mit vehetek még be ha nem használ?

Figyelt kérdés

Hirtelen fellépő nagyon erős fájdalom egy pár hónapja gyökérkezelt fogban. Fülem és szemem is fáj már.

Természetesen holnap visszamegyek dokihoz, de éjszakára valami jó tipp?

Semmit nem szűnt a fájdalom, ordítani tudnék.



2021. okt. 3. 20:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én egyszerre 3 darab cataflamot vettem be 50 mg-sből és elmúlt.
2021. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, jegeld! Egy vékony ruhába tekerj bele valami fagyasztott dolgot. Pár hete én is így voltam, annyira lezsibbaszt, hogy ideig óráig jó lesz, amíg reggel el tudsz menni fogorvoshoz! Kitartást!
2021. okt. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem keverném flectorral, vagy egyszerre 2 cataflamot kellett volna bevenni, vagy flectort. 1 25 mgos cataflam semmit nem ér.
2021. okt. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gyokerkezelt fog attól gyullad be, hogy elszaporodnak a kórokozók a gyökércsúcson. Ilyenkor a fogat körülvevő csonthártya gyullad be és amiatt fáj rohadtul.
2021. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Betegtájékoztató elveszett? :(
2021. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem, az megvan, köszönöm a tippet. Ott általában nem írják, mit ajánlanak e gyógyszer mellé, ha ez hatástalan lenne :)
2021. okt. 12. 20:27
 17/17 anonim ***** válasza:
36%
Nekem olyan szinten fajt a bolcsessegfogam, hogy az arcomhoz sem tudtam hozzaerni es hatott a cataflam. 🙏🏼
2021. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!