Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó gumizás?

Fogszabályzó gumizás?

Figyelt kérdés
Kapni fogok kis gumikat a fogszabimra. Mennyi idő megszokni? Milyen érzés? Nem szakad el? Van valami jó tippetek az elviselésére?

2021. okt. 5. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy napon belül megszokod, nem szakad el. Először fura, aztán semmilyen.
2021. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sose fájt a fogam a fogszabályzotól, feltevés után és húzás után se, viszont a gumi kicsit megviselte, és fájt is vagy valami jó 2 napig, hogy még az evés is nehezen ment.

Először több mint valószínű, hogy zavarni fog, de aztán hamar megszokod és az fog zavarni, ha nincs bent.

Lehetőleg egésznap hord, csak evésre és fogmosásra vedd ki.

2021. okt. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Néhány napig fájni fog, de aztán megszokod. Nekem kicsi gumik voltak (1/8) ami nem annyira nyúlik és gyakran elszakadt de ez attól is függ, te milyet kapsz. Én azt utaltam még benne, hogy minden evés előtt ki kell szedni és a suliban ezt nehezen tudtam megoldani.
2021. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!