Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Azonnal terhelhető implant...

Azonnal terhelhető implant vagy féléves türelmi időszak?

Figyelt kérdés
Nem tudok eligazodni ezen, azok akik nem azonnal terhelhető implantációt végeznek a betegeken, óvaintenek a másik oldaltól, miközben sok valakitől hallom, hogy azt csináltat, nincs vele baja, meg hát mégis csak egy engedéllyel működő módszeről beszélünk...tartok tőle emiatt, de én az azonnal terhelhető megoldás mellett állok inkább, van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? Nagyon idegesít, hogy akár félévig is tartózkodnom kell a szociális élettől egy ilyen műtét miatt...elől kellene 2 fogamat implantálni sajnos, gyökérkezelt, csapos koronás fogak, amik a végüket járják.

2021. okt. 9. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem is hallottam olyan implantátumról ahol nincs gyógyulási idő. Biztos van ilyen de én nem hallottam eddig. Nekem 2 implantátumom van, (ha nevetek látni lehetett volna) Nekem 8 hónap gyógyulási idő volt, mert az állkapcsom sérült volt. De nem voltam 8 hónapig foghíjas. Ideiglenes simán felhelyezhető fogat kaptam. Odavolt ragasztva, mintha saját fogam lett volna. 8 hónappal később az orvos kicserélte az implantátum foggal. ( hónap gyógyulási időszak alatt senki nem tudta, hogy implantátumom van.
2021. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1: köszi a választ,

és azt az ideiglenest mihez rögzítik, a mellette lévő fogakra? mert ugye állítólag 3 hónapig várni kell a beültetésre is

2021. okt. 9. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!