Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitol szuvasodhatnak ennyire...

Mitol szuvasodhatnak ennyire a fogaim, illetve valami jo fogkrem ajanlas?

Figyelt kérdés

sziasztok.

minden nap mosok fogat, napi 1x. tobb fogkremet is hasznaltam, de folyamatosan szuvasodnak a fogaim, sot, meg fogko is van rajta..

ennek mi lehet az oka?

illetve tudnatok ajanlani valami olyan fogkremet, ami jo lenne szuvasodas megelozesere?

Elore is koszi a valaszokat!


2021. okt. 11. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Napi 2x minimum kellene, reggel is este is, a baktériumok miatt.

Használj elmex gélt, ezt fogmosás mellé kell, heti 1-2x

2021. okt. 11. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet segítene ha kerülnéd a finomított szénhidrátokat étkezéskor, meg a cukrot.
2021. okt. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ill cukros ételeket, üdítőket, ha ilyeneket fogyasztasz.
2021. okt. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kevés édesség, kávét kihagyni, cigit kihagyni. Napi min 2x fogmosás, 1x fogyselyem
2021. okt. 11. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szedesd le a fogkövet , napi 2-3 fogmosás és állj le az édességekkel vagy moss utána fogat, de lehet genetikai oka is nekem is sok rossz fogam volt pedig mosok fogat pár ismeresomnek kevesebb pedig nem mosnak fogat és még cigiznek is .
2021. okt. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Sok esetben semmi köze a fogmosáshoz, ételekhez, csak előre ugye ezt nem tudod,viszont napi 2x kellene fogat mosni és kerülni vagy csökkenteni az édességet, ezzel talán kicsit vissza tudod szorítani a fogak romlását.
2021. okt. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 vagyok azt meg elfelejtettem irni,hogy attol is lehet tobb rossz fogad mert kuszan nottek, tul szuk koztuk res es ezert jobban megtelepednek a bacik kozottuk
2021. okt. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nyelvkaparót is érdemes használni. és van egy APA nevű gél meg biorepair fogkrém amik erre valók.

édességről teljesen le kéne állni, illetve sós vizes öblögetés lehet hogy beválik. fogselyem naponta, évi 1x fogkőleszedés.

napi 2 fogmosás elég kéne hogy legyen, a fogaknak se jó az állandó dörzsölgetés. evés és fogmosás között teljen el egy fél óra, de evés után öblögess.

2021. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!