Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Semmelweis Egyetemnek miért...

A Semmelweis Egyetemnek miért van két szájsebészeti klinikája (Szentkirályi és Mária utca). Mi a különbség? Honnan tudjam, melyikbe menjek?

Figyelt kérdés
Az orvos mikor megírta a beutalót, annyit mondott, hogy SOTE szájsebészetre menjek vele.

2021. okt. 11. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Szentkirályi utcai Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézet, csak ambulancia van és ügyeleti fogászat.

A Mária utcai Arc- Állcsont- Szájsebészeti és Fogászati Klinika, bentfekvős része és ambulancia is van.


Nem írtak címet a papírra? Szerintem a Szentkirályi utcaiba kell menned, de telefonálj oda.

2021. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

A Szentkirályiba mentem, kérdés nélkül elláttak, a beutaló alapján egyből küldtek az első emeletre, ahol a szájsebészet van.

Tehát akkor a Mária utcai klinika, ha jól értem, inkább a súlyosabb esetekkel foglalkozik, amit nem lehet helyben, egy beavatkozással megoldani?

2021. okt. 11. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Így van, az a kórház és a komolyabb esetek. De ugye azt a kérdésből nem tudhattuk, hogy neked miért kell menni.
2021. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Letört a gyökérkezelt fogam, és a doki nem merte kihúzni, mert félt, hogy összeroppantja.
2021. okt. 11. 22:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!