Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elkezdhetem újra hordani az...

Elkezdhetem újra hordani az éjszakai fogszabályzót?

Figyelt kérdés
1 évig volt fogszabályzóm és a levétel után kaptam éjszakait amit hordtam is, aztán időről időre leszoktam róla és most tudatosult bennem, hogy elkezdtek visszacsúszni a fogaim. 2 év kihagyás után használhatom újra?
2021. okt. 11. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
De miert? Akkor mar nem is ugy all, ahogy kene, nem??
2021. okt. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a problémám, hogy nem teljesen úgy állnak a fogaim ahogy álltak a fogszabi után és ezért kérdeztem hogy elkezdhetem-e használni újra..
2021. okt. 14. 21:10
 3/5 anonim válasza:
Lehet már nem aktuális, de ilyen esetben nem szabad újra elkezdeni hordani, hanem érdemes egy fogtechnikust megkérdezni róla, hogy mi a teendő.
2021. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Leírom az ezzel kapcsolatos történetemet,hátha tanul valaki az én hibámból.

Kb.2,5 évig volt állandó fogszabályzóm. A leszerelése után kb egy évig rendszeresen hordtam az éjszakait, aztán egyre ritkábban,míg végül már sehogy.

Most három éve,hogy leszerelték, és borzasztóan keveset hordtam, ami persze sajnos meg is látszik. Én is próbáltam visszatuszkolni, de hiába, az a frissen szabályozott fogakhoz volt állítva. Így egy hónappal felkerestem ismét a fogszabályzós orvosomat, aki beállította, így most újra hordom. Látom,hogy valamit valóban csinál, de sajnos nap végére egyre inkább visszaállnak, így tényleg muszáj minden este hordani ahhoz,hogy valamennyire maradandó legyen az eredmény.

Mindenkinek csak azt tudom tanácsolni,hogy TÉNYLEG HORDJA az éjszakait rendszeresen, és 2x annyi ideig, mint ameddig az állandó fogszabályzó fel volt szerelve, különben kukába dobott pénz és idő.

2022. júl. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*egy hónappal ezelőtt
2022. júl. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!