Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Rossz orvosnak lett elküldve...

Rossz orvosnak lett elküldve a fogröntgen?

Figyelt kérdés

Ilyenkor most kinek kellene szólni? Amikor voltam fogröntgenen kérték, hogy kinek kellene elküldeni én meg rámondtam a körzeti fogorvost. De 1 hónap a várólista, biztos, hogy nem várom végig.


Ilyenkor kinek kellene szólni, hogy végül Dr. XY -nak kellene elküldeni?


Ha megmondom az orvos nevét akkor a körzeti is továbbküldi vagy ott kell mondani ahol csinálták a röntgent?


Amúgy mi a francért nem lehetett kinyomtatni? (Kértem is pedig) Sokkal egyszerűbb lenne


2021. okt. 12. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Röntgent nem lehet kinyomtatni.

Ott érdeklődj, ahol készült.

2021. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vigyél egy CD-t oda, ahol röntgeneztek, és kérd meg őket, hogy írják ki lemezre.

Én már alapból minden röntgenre viszek lemezt, volt már, hogy később szerette volna egy szakorvos látni a felvételt.

2021. okt. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább pendriveot vigyél, mert sok gépen már nincs CD. Az orvosom is panaszkodott rá, hogy az új géphez külön kellett olvasót vennie, mert egyszerűen nem kapott olyat.
2021. okt. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mi csak saját CD-n adhatunk ki röntgenfelvételeket digitálisan, pendrive-ot hozzánk vagy CD-t hiába hoznak, ez a szabály, de ez minden helyen eltérő lehet, ott kell megkérdezni ahol csinálták.
2021. okt. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem el szokták küldeni email-ben, ha kérem.
2021. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na elég volt felhívni őket, köszi a válaszokat :)
2021. okt. 12. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!