Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nem fogom megbánni hogy magán...

Nem fogom megbánni hogy magán fogorvoshoz megyek és otthagyok egy nagyobb összeget?

Figyelt kérdés
Fáj a fogam és bejelentkeztem egy magán fogorvosi rendelőbe,de csak 3 nap múlva tudok menni,van időpontom is.Nem fogok éhenhalni attól hogy magánba kezelik a rossz fogat,de nem lehet hogy meg fogom bánni hogy nem államiba mentem?Nem lehet hogy államiba is jól megcsinálnák és fizetnem se kéne érte?

2021. okt. 25. 10:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A körzeti fogorvosunk állítólag nem mindig dolgozik jól.De ő ingyen kihúzná.Jól döntöttem,hogy időpontot kértem magánorvoshoz,vagy meg fogom bánni?
2021. okt. 25. 10:35
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A mi környékünkön nincs jó állami fogászat. Nem merek államiba menni. Jó magánfogászaton van röntgen, nem kell máshová menni, és abból rögtön látjàk mi a helyzet. És fájdalommentes. Egy nagyon magánrendelésen a begyulladt iszonyúan fájó fogamat teljesen fájdalommentesen kihúzták. Góc, ciszta minden volt alatta. Nem éreztem mikor kihúzta. Nincs az a pénz hogy államiba beüljek. Sok mindente lehet sajnálni a pénzt. Pl cigi, ruhák, kàvé, de én magán dokira nem sajnálom.
2021. okt. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
45 ezerbe fog kerülni a szájsebészeti műtét.Viszont az is igaz,hogy közel van a rendelő és jó szakemberek dolgoznak ott.De nem sok a 45 ezer még így is?
2021. okt. 25. 10:46
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Fogorvos bizalmi állás. Legtöbb magándokinak érdekes hogy elégedett legyél. Tovább adod a hírét és te is visszamész ha úgy adóik.


TB nem fedez a valós kezelési költségeket, ezért az olyan fogorvosi kezelés is.


Egyébként pedig lutri a fogorvos ameddig ki nem próbáltad...

Eltelt vagy 5-6 év mire megtaláltam a fogorvosomat... Azóta ragaszkodom hozzá, akárhol is rendel... Neki is érdeke, mert pénzt hagyok nála, jó hírét keltem. Ha hibázott beismerte, ha garanciális probléma volt akkor azt ingyen javította. Olcsónak nem olcsó, de zongorázni lehet a különbséget az állami és a magán között. Ezért hagyták hogy az emberek megszokják a színvonalat és magánba járjanak annak ellenére hogy fizetik a TB -t.

2021. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

En egy igazi olcsojanos vagyok, csak learazott termekeket vasarolok, hasznalt ruhakbol oltozkodom, sajat magamnak vagom es festem a hajam (no letemre), egyetlen egy dolog van, amin SOHA nem sporolnek (sot), az a fogaszat.

Annak nezz utana, hogy a magandoki, akihez mesz, jo legyen.

Sajnos csak azert, mert magan, meg nem biztos, hogy jo is.

2021. okt. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten voltam magánnál,10 perc alatt végeztem,8 ezerért kihúzta a fogam😕

Mondtam is a fiamnak,h fogorvosnál tanuljon...

2021. okt. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
5 állítólag jó,de mondom 45 ezer lesz a műtét.Egy heti fizetésem.
2021. okt. 25. 10:49
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#3 Hát mi az ami sok.

Nekem is hasonló árban volt mikor kivették a bölcsesség fogamat ami amúgy gyökér kezelt volt és ketté is tört.


Belegondolsz hogy 2 ember bére. Jó szakemberek nem ingyen dolgoznak. Megfelelő környezet, megfelelő eszközök...

Velem egy órát harcoltak... 3-4 éve volt akkor sem éreztem soknak. Jó pénztárcához mérten sok. Amit kapsz érte az nem sok.

2021. okt. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt értem hogy a fizetésed jelentős része :( Ilyenek az árak. Próbálj megoldást keresni hogy több fizetésed legyen.
2021. okt. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok ne mondjam le az időpontot és ne menjek államiba?Vagy ne keressek egy olcsóbb magándokit?
2021. okt. 25. 10:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!