Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után normális a...

Foghúzás után normális a "torokfájás"?

Figyelt kérdés

Fogszabályzóm lesz, de komolyabb fogtorlódásom van, melynek az egyik oka, hogy túl nagyok a fogaim, és túl kicsi a fogívem.

Ezért 4 fogamat kell kihúzni.

Ebből három megvolt már, a két felső és most az egyik alsó bölcsesség fog amit már varrni is kellett.

Csakúgy mint az első kettőnél most is fáj a nyelés.

2-3 napig szokott tartani.

Ez mitől van, és normális?

Mindig elfelejtem megkérdezni a dokit, és nem akarom ilyen miatt hívogatni mert egyébként más probléma nincs.


Illetve még egy kérdés: elképesztő mód irritálja a nyelvemet a varrat, gondolom ez is normális, és nem lehet vele mit csinálni?!

Köszönöm a válaszokat!



2021. okt. 27. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyan ez a helyzet, túl vagyok a két alsó bölcsességfogon, és a jobb oldali alsó-felső 4-en.

Nekem a torkom a jobb oldali bölcsességfog műtétem után fájt, a szájsebész és a házidoki szerint is csak a fájdalom vetült ki rá, de ki tudja.

2022. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, időközben én is erre a következtetésre jutottam.

Jobbulást!

2022. ápr. 9. 18:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!