Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Körzeti fogorvos rosszabb...

Körzeti fogorvos rosszabb minőségű anyagokkal dolgozik manapság, mint egy magán doki?

Figyelt kérdés
Más körzetben régen (kb. 20 éve) mindig megkérdezte a doki, hogy fizetem-e a drágább anyagárat. Mostani körzetben (vagy manapság?) nincs ilyen lehetőség, viszont az orvos nagyon jó.

2021. okt. 27. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Fogorvos családi barát panaszkodott, hogy semmi pénzt nem kapnak, mindenre pályázni kell, aztán vagy bejön vagy nem, nagyon maga alatt volt. Szarabb eszközök, szarabb anyagok...
2021. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk van körzeti és magánrendelés is. Az anyagokat ugyanonnan rendeljük. Nekem "belsősként" ami előnynek tűnik a magánrendelésen, hogy egyrészt hamarabb van időpont, másrészt hogy magánrendelések között jobban lehet "válogatni", amíg a körzet attól körzet, hogy a saját lakcímed szerinti fogorvoshoz mész.


Én azt javaslom, hogy tegyél egy látogatást a körzetes fogorvosodnál. Ha más problémád nincs is, jelentkezz be mondjuk egy fogkőleszedésre, ha az már régen volt. Ha nincs vele probléma, akkor járj oda, ha nagyon nem tetszik, akkor meg keress egy szimpatikusat, és járj hozzá félévente, évente ellenőrzésre, fogkőleszedésre! Énszerintem a legrosszabb megoldás az, amit a legtöbben csinálnak, hogy katasztrófaturistát játszanak. Azaz ha épp fáj a foga, vagy épp olyan heppje van, hogy régen volt fogorvosnál, akkor beesik az épp legközelebbi rendelőbe. (Legyen az körzeti vagy magánrendelő, vagy épp a karácsonyi fogászati ügyelet.)

2021. okt. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Az összes körzeti egy kontár marha..., de van azért a mágánok között is :D
2021. okt. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A mi körzeti orvosunk legendásan, fantasztikusan jó, voltam nála, de az anyagminőség miatt valaki elbizonytalanított. Nekem az anyagminőség, vagy a kispórolt anyag a kérdés, az orvosban nem kételkedem.
2021. okt. 28. 09:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!