Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzták a 2.bölcsesség...

Kihúzták a 2.bölcsesség fogamat, mit lehet ilyenkor enni?

Figyelt kérdés

Ma már szerintem nem eszek inkább kis levest azt lehet igaz?

Holnap főzelékeket lehet enni, ami nem darabos?

2 bölcsességfogamat távolították el. Mindkettő pont 2 oldalt van.

A másik már helyrejött, de még ott is lyuk van de már kezd összeforrni.

Nem szeretném ha belemenne bármi.

Mennyi ideig kell ilyeneket enni?

Rendeseket majd akkor ha rendesen beforrt?



2021. okt. 28. 18:37
 1/7 A kérdező kommentje:
5.órakor már itthon voltam amúgy. előtte volt a húzás.
2021. okt. 28. 18:38
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, amikor én is ebben a cipőben jártam sokat keresgéltem neten. A legrészletesebb cikk (a gyógyulási idővel és azok stádiumaival együtt) itt található: [link]

Több oldalas, lapozni kell, de minden részletesen le van írva. Első két-három napban pihenj sokat, ne emelj, ne szívj (szívószál, cigi), ne tüsszents vagy köhögj szándékosan, kerüld a tejtermékeket.

2021. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

), ne tüsszents vagy köhögj szándékosan

hát ezt nehéz lesz ha tényleg tüsszentenem kell :D ez miért fontos amúgy? kifolyna sok vér miatta?

2021. okt. 28. 19:09
 4/7 A kérdező kommentje:
pont tejet akartam inni jó hogy nem ittam..
2021. okt. 28. 19:16
 5/7 A kérdező kommentje:
pedig egy csomó oldalon és helyen azt írják lehet inni tejet, shakeket, enni joghurtot, puddingot azok nem tejtermékek?
2021. okt. 28. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Bármit ehetsz.

Állati eredetű tej, illetve az abból készült termékek fogyasztását 2-3 napig nem ajánlják, mivel a bennük található baktériumoknak melegágya lehet a friss seb (értsd: fertőzésveszély). De a fogorvosok egy része ezzel nem ért egyet, mivel ha alaposan fogat mosol utána, akkor nem lesz belőle gond.

Az aprószemcsés ételeket érdemes kerülni, mivel felsérthetik az érzékeny területet, vagy belekerülhetnek a sebbe.

2021. okt. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi.

amúgy ilyenkor normális a gyakori fülcsengés? Mióta kihúzták azóta érzékelem hogy többet van ilyen fülcsengésem mint általában. Lehet köze hozzá?

AMúgy mindent rendben találtak szóval mindkét műtét rendben ment. :)

2021. okt. 28. 20:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!