Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha be lesz fejezve a gyökérkez...

Ha be lesz fejezve a gyökérkezelésem utána már rendesen lehet bármit enni?

Figyelt kérdés
Még hátra van sok röntgen, kezelés mert most csak ideiglenes tömés van benne. Viszont már nagyon szenvedek rendes ételre is amit harapni is lehet. Már 3 hete vigyázok mert 3 héttel ezelőtt volt az első bölcsességfog műtétem, pár napja a második és még a gyökérkezelés is hátra van így nagyon sokára de azért fogok tudni rendesen enni és harapni? Ha véglegesen lesz betömve és azt mondják hogy kész, utána már merhetek pizzát, kínai kajákat is enni? Azok hiányoznak a legjobban. Hogy küzdjem le addig az éhséget?

2021. okt. 29. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos, az a fog már nem lesz sosem olyan, mint a gyökérkezelés előtt. Ha betömik, érdemes lesz a másik oldalon rágnod.
2021. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ne már, ez komoly?:(

Azt hittem úgy már tudni fogok rágni vele.

2021. okt. 29. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz vele majd rágni, de vigyázni kell rá. Illetve a gyökérkezlet fogra betétet (inlay) szokatk javasolni, tartósabb és ellenállób mint egy tömés, de persze drágább is.
2021. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na ez is új nekem.

annyira szenvedek most hogy vigyázni kell mit egyek a bölcsesség fogak kihúzása miatt, de még ez a gyökérkezelést is meg kell várni..szendvicseket is lehet majd utána vagy az felejtős végleg? az elülső 2 azt hiszem.

2021. okt. 29. 20:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Tudsz majd rágni, de vigyáznod kell, hogy le ne törjön az a fogad.
2021. okt. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!