Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felső 7es fogamat húzáskor...

Felső 7es fogamat húzáskor összevarrták,gondot okoz ez?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy varrni csak akkor varrnak ha megnyílt az arcüreg?Azt olvastam,ilyenkor valamilyen orrbefúvos tesztet csinálnak meg nem lehet tüsszenteni..Nekem semmi ilyet nem csináltak,nem mondtak,de varratom van,amit két két múlva szednek ki

2021. nov. 3. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Összevarrták a fogad??? Azért az nem semmi!
2021. nov. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig kértem a varrást, nem rég csináltattam a fogaim és semmi baj nem volt vele, valószínűleg mivel nagyon fog volt így gyorsabban gyógyul. A dokinénim azt mondta, hogy ez csak megszokás kérdése ki varrja és ki nem.. Egyébként én is tartottam ettől, hogy az orrüreg megnyílik stb, amit itt-ott olvasni, de ahhoz belső varrat is kellett volna és antibiotikumos kezelés, nyilván mondták volna szóval nyugi :) de tényleg ne erőlködj, ne fújj orrot 1-2 napig sima húzásnál sem a vérzés miatt.
2021. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*nagy fog volt
2021. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagy a seb, akkor is összevarrják.
2021. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Már 5 napja történt,nincs vele gond,remélem nem is lesz.Külföldön élek,igazából nem mondott semmit a doki,csak hogy minden rendben és két hét múlva varrat szedés.volt már máskor is foghuzásom,csak mikor olvastam erről azbarcüreg dologról nagyon megijedtem,hogy lehet ez van,csak nem említették.De ezek szerint nem csak olyankor varrnak.
2021. nov. 3. 20:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!