Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Panoráma röntgen,aki ért...

Panoráma röntgen,aki ért hozzá megnézné?

Figyelt kérdés

[link]



Köszönöm szépen



2021. nov. 4. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

szerintem ebből húzás lesz

fogorvos mit mond?

2021. nov. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Melyik fogra gondolsz? Jövő héten megyek, akkor nézik meg
2021. nov. 4. 01:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a bal felső bölcsességfogad nem túl szépen áll
2021. nov. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget,de légyszí csak olyan írjon, aki tényleg ért hozzá, köszönöm
2021. nov. 4. 09:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A bal felső bölcsfog még szájban sincs, nem tört elő. Annál sokkal fontosabb a mellette lévő fog, amin jól látható egy nagy szuvasodás (panoráma röntgenen eleve csak a nagyobb szuvik látszódnak), plusz a szemben lévő hiány miatt eleve elongálódott is (kiemelkedik a sorból). Nyilván nem egy rtg alapján állít fel az orvos kezelési tervet, de ilyen szituban az is előfordul, hogy kiveszik a 7-est, és így annak helyére becsusszanhat a bölcsfog.


Nem látszik túl jól, de MINTHA a jobb alsó bölcsfogon is lenne egy jó nagy szuvi. Nem tudom, hogy a rtg ilyen rossz minőségű, vagy a feltöltés miatt nem egyértelmű.

2021. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2021. nov. 4. 12:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Feltöltöttem egy másik programmal,hátha így jobb.Igen a 27-es fogamat közben ki kellett húzni sajnos..A jobb alsó bölcsességfogamon is van szuvasodás(úgy tudom még talán tömés is régebben) az ügyben megyek majd vissza jövő héten.Orvos azzal még nem foglalkozott,ezért is izgulok,hogy az a fog vajon menthető e.Kedves Utolsó,nagyon köszi a segítséged
2021. nov. 4. 12:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!