Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől képződhet különösen sok...

Mitől képződhet különösen sok nyál a szájban?

Figyelt kérdés

Egy ideje észrevettem,hogyha dohányzom,nagyon sok a nyálam,és nagyon zavaró.De most már azt is észrevettem,hogy csak úgy spontán is megindul a nyálképződés a számban,úgy,hogy közben nem eszem,nem iszom.És ekkor is nagyon nagy mennyiségben.

Szerintetek van erre gyógymód?Orvos tud rajta segíteni?Esetleg valakinek van hasonló gondja?


2010. szept. 4. 11:45
 1/4 anonim válasza:
lehet h abba kéne hagynod a dohányzást és elmúlna a túl sok nyál képződés vagy menj el allergia vizsgálatra hátha allergiás vagy vagy természetgyógyászhoz . az sok mindent tud
2010. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 N.Balu ***** válasza:
Ha még csak kezdő dohányos vagy, akkor egyértelmű a nyálképződésed oka. A szád nyálkahártyája nem bírja a nikotint. Idővel, persze, hozzá fog szokni, de jobb lenne, ha le tudnál szokni a nikotinról.
2010. szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem,nem kezdő dohányos vagyok,(kb 10 éve cigizem)és az a vicc,hogy nagyon sokáig nem volt ilyen problémám.Sokkal valószínűbb az allergiás tünet,de nem tudtam,hogy allergiás reakció lehet a szájban is..

Köszönöm a válaszokat!

2010. szept. 17. 09:15
 4/4 anonim ***** válasza:

szia! én nem dohányzom, mégis így vagyok. Nagyon kellemetlen, sajnos én sem tudom az okát.

Amíg éjszakai fogszabályzóm volt, addig meg csak kitátott szájjal tudtam aludni, annyira folyt a nyálam, de az attól volt. De hogy most mitől alakul ki, azt én sem tudom.

2010. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!