Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez az elváltozás a...

Mi lehet ez az elváltozás a számban?

Figyelt kérdés
Jobb oldalon a számban megjelent egy picike kis csomó, pár hónapja fedeztem fel,de lehet, hogy régebben is ott volt már csak akkor vettem észre. Ébredés utan gyakran nagyobb szokott lenni, mintha lepedék lenne rajta, a fogmosás meg szokta oldani. A doki azt mondta, hogy sok mirigy van a szájban, vannak nagyobbak es kisebbek is, teljesen normális. Viszont alul a jobb hármas fogam felett ebredes után elofordul, hogy par óráig egy kitüremkedő eret is szoktam érezni. Ez a nap folyamán lehúzódik es teljesen eltűnik. 22 éves vagyok. 15 éves koromtól 20 éves koromig alkalmanként dohanyoztam. Volt, amikor sokat, de volt olyan év is, amikor egyáltalán nem.
2021. nov. 13. 00:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Sipoly?
2021. nov. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem hiszem mert nem fáj és változatlan egy fél éve miota eszrevettem
2021. nov. 13. 01:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy a dohányzás miatt lenne, de tudod vannak egyéni érzékenységek. Talán megtörténhetett veled, hogy érzékenyebb vagy.

Remélhetőleg ebből nem lesz daganat.

Szívesen élnél egy olyan világban ahol nincs szenvedés?

2021. nov. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!