Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az normális hogy egy magán...

Az normális hogy egy magán fogorvosnàl több hónapot kell várni időpontra?

Figyelt kérdés
Mert állítólag olyan sokan vannak nála. De ha nagyon fáj a fogad akkor érdekes módon azért fogad. Jó fogorvos az tény, még nem mertem elmenni máshoz igazából az a szerencséje. Mert ha nem fáj akkor 2-3 hónap múlva fogad csak. Szerintem ha baj van a fogamal akkor azt minél hamarabb kezelni kellene akkor is ha épp nem fáj. Később úgyis fog. Nincs igazam?

2021. dec. 1. 22:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és nem a vírus miatt ad ilyen soká időpontot hanem amúgy is. Érdemes lenne nézni másik fogorvost?
2021. dec. 1. 22:19
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen normális, sőt így a korrekt, mert valószínűleg időt hagy minden páciensre. Ha jársz éves kontrollra (ami azért elvárható), akkor a probléma még úgy is azelőtt kiderülne, hogy panaszt okozzon.

Ha meg fájós foggal kénytelen előbb fogadni, akkor jó eséllyel ez túlórát jelent neki és az asszisztensének is, ráadásul a többi beteg időpontja is csúszhat miatta.

2021. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Például most van lyukas fogam oké éppen nem fáj de akkor is kezelni kéne. Meg honnan tudjam hol leszek 3 hónap múlva? Ha nem tudok menni akkor megint várni kell annyit.
2021. dec. 1. 22:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen, engem is idegesít, de a jó fogorvoshoz sokan járnak, úgy gondolom, megéri várni azért, hogy megfelelő ellátásban részesülj. 3 hónap alatt nem sokat romolhat egy lyukas fog, csak akkor lehet probléma, ha régóta lyukas már, nagy a lyuk és előrehaladott allapotban van.
2021. dec. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

És mi az elképzelésed? Kit húzzon ki a naptárában, hogy te mehess a helyére? Kinek nem fontos annyira, mint neked?

Ha problémád van azzal, hogy ennyit kell várni, akkor menj valaki máshoz. Nyilván azért ad ilyen sokára, mert valóban ennyi betege van (vagy a másik opció, hogy le akar koptatni).

2021. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A magánpraxisban dolgozó fogorvosok nem kérnek oltást és negatív tesztet (ezek nélkül a körzeti elzavar), ezért oda mennek sokan, emiatt leterheltek. Legalább rendes, hogy ha már fáj, akkor hamarabb fogad.
2021. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és akkor ha fájni akkor azért ne fogadjon mert olyat lát akinek lyukas és nem fáj neki???
2022. júl. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fog*
2022. júl. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!