Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3 napja egy gennyes, nagyon...

3 napja egy gennyes, nagyon fájós, gyökeret húztak ki, le volt törve a korona, de még nem az a ronda fekete gyökér volt. Lehet a utóhatás amit érzek?

Figyelt kérdés

Csütörtökön 1 hete kezdődött, kegyetlen fogfájás, 2 éjjel nem aludtam, a fájdalomcsillapító se enyhítette, fekve pulzált, hasított.. Bedagadt utána az arcom, hétfőn jutottam el a körzeti fogorvoshoz, a hétvégét Dalacinnal kísérve vészeltem át, hétfőre már kicsit enyhítette, 3x1-et szedtem.


Hétfőn ahogy reggel mentem, azonnal ki is húzta. Mivel nem kaphatok adrenalinos érzéstelenítőt, így menteset kaptam, ami semmit sem zsibbasztott, ezért mondhatni elevenen tépte ki, óriási fájdalmam volt, de szerencsére fél perc alatt kint volt. Életem legnagyobb fájdalma sokkolt.

Azóta az íny fáj, mögötte levő őrlő is érzékeny lett kocogtatásra, pedig az még ép.

Lekezelte tegnap fertőtlenítővel, valami gyógyszer rakott bele az ínybe, erős mentolos volt.


Viszont: foghúzás óta állandóan fáradt, gyenge vagyok, 10 órát aludtam éjszaka, ami jól is esett, de már csalogat is az ágy így ahogy este lett, pedig sokszor éjfélig el se aludtam, most meg mint akit fejbe vágnak, kidőlök. Normális ez gennyes, gyulladt foghúzás után valóban? A fogorvos annyit mondott, hogy ez lassú folyamat.. na de menni kéne dolgozni is! Egyelőre semmi erőm.


2021. dec. 9. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megviselt, hiszen gyulladt volt. Plusz még ugye a fájdalmak, a húzás miatti sokk. Szóval időre van szükség. Pihenj, és turbózd fel magadat vitaminokkal.
2021. dec. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!