Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog húzás után hány...

Bölcsességfog húzás után hány napig volt fájdalmad?Szabadság munkából?

Figyelt kérdés

Kellhet ezért szabit kivenni(irodai munkám van)?

Ha péntek este húzzák,akkor hétfőn már lehet pl.menza kaját enni, dolgozni?

Hogy készüljek?

Előre kellene tudnom,de még sosem húztak fogamat

Köszönöm



2021. dec. 14. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem múlt héten pénteken lett kihúzva egy bölcsességfogam (alsó). Nem volt semmi problémám vele, ami akadályozta volna a munkát, vagy étkezést, így hétfőn jöttem dolgozni, (szintén irodai munka). Fájdalom még van ugyan, de nem akkora mértékű ami gátolná a munkavégzést. Gondolom ez azonban egyénenként is változó lehet.
2021. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Neked ki volt nőve a fogad vagy íny alól metszették ki?Köszönöm segítséged
2021. dec. 14. 13:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, ki volt már nőve; s ahogy kinőtt el is romlott sajnos. Szóval, "technikailag" ez nekem egy sima foghúzás volt. ( Korábban húgomnak volt olyan, hogy növésben lévő bölcsességfogát kellett kihúzni, mert rosszul nőtt volna ki, és ezzel másik fogát veszélyeztette, de neki is rendben volt, már másnap dolgozott.)
2021. dec. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én is hasonlóan vagyok,kint van,csak rossz..
2021. dec. 14. 14:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazàn nincs mit!:) Remélhetőleg nem lesz semmiféle "komplikáció"; borogasd utána, a szájhigiéniára,

és a keletkező vérdugóra figyelj majd.

2021. dec. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező!:) Hogy alakult a foghúzásod?
2021. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!