Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Be szeretném perelni a fogorvo...

Be szeretném perelni a fogorvosom.Ismertek erre specializálódott ügyvédi irodákat?

Figyelt kérdés
2021. dec. 21. 09:56
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi pénzed van rá megelőlegezni...? Nem lesz olcsó egy jó ügyvéd.... Többtízezres óradíjjal dolgoznak.
2021. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%
miért akarod beperelni?
2021. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

hát pár százezret rá tudnék költeni,mondjuk 3-400at nem sajnálnék,nem tudom ez mire elég....

egy fogszabival teljesen eltorzította az arcom,nem lehet vissza csinálni sajnos :(

2021. dec. 21. 10:09
 4/58 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mit torzított el?

Nem lehet, hogy most vannak egyenesben a fogaid, csak te megszoktad a girbegurba "eredetit"....? És ahhoz képest - abszolút szubjektíven - érzed torznak?

2021. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
84%
3-400 ezer az egy ügyvédnek tíz órára szóló munkadíja, semmire se elég.
2021. dec. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%
Volt már hasonló jellegű kérdés a napokban, ott a kezelésről meg utána fél év múlva történő gyulladásról volt szó. Ott azt írták, hogy az utólagos bizonyítással lehet a probléma, ha itt torzulásról van szó, lehet azt valahogyan fényképekkel bizonyítani, de kérj jogi segítséget.
2021. dec. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

és nincsenek olyan irodák akik sikerdíjért dolgoznak? mennyi pénz kellhet egy ilyen perhez? vállanék is pár plusz munkát h ki tudjam fizetni. Nekem már úgyis mindegy.


Nem sikerült egyrészt kiegyenesíteni,a fogaim még mindig nagyon durván befelé állnak. De ami rosszabb,hogy rossz technológiát alkalmazott, emiatt megsüllyedt a maxillám, és a mandilla pedig kb befúródott a torkomba. Vagyis lapos lett az arcom,a járomcsontom kb eltűnt, és tokás lettem. A régi ismerőseim meg sem ismernek kb. pont tegnap hasonlítgattam a fényképeim, még előlnézetből is látszik.

2021. dec. 21. 10:51
 8/58 A kérdező kommentje:
am megvan minden anyag hozzá kb, mondjuk profi fotó a profilomról nincs,de pont a fogszabi előtt volt irodai fotózás, és előlnézetből is látszik hogy akkor még volt állam,harmonikus arányokkal. Rengeteg fogorvosnál jártam mire kiderült mi történt, és mondták ott is h a rossz technológia miatt történhet ilyen,ezért nem használják mélyharapásra a sínes fogszabit.
2021. dec. 21. 10:53
 9/58 anonim ***** válasza:
68%
Ingyenes jogi tanácsadást kérj, a helyzetet felvázolva.
2021. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
75%
Próbálj lehiggadni. Ilyenkor az alperesi védekezés alapja mindig a "hozott anyagból dolgozunk". Az orvosszakértői vélemények úgyis egymásnak ellentmondók lesznek, felesleges pénzkidobás.
2021. dec. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!