Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet a következménye ha...

Mi lehet a következménye ha végleges tömés (korona tömés) után is azt érzem,hogy a fogam felett (tapintásra) tele van gennyel az ínyem?

Figyelt kérdés
Ez egy rendkívül rossz,lyukas fog.Ki van gyökérkezelve.Heteken keresztül kezelésekre jártam.Meg akartam menteni bármi áron.Sokáig nem merte betömni mert azt akarta hogy kiürüljön a genny.Legvégső esetben klórral tisztította ki a fogamat mert semmi sem használt annyira beteg a fogam.Vártam vele másfél hetet visszamentem, betömte véglegesen.Magyarul lezárta.De most azt érzem hogy ha megnyomom az ujjammal az ínyem akkor tele van gennyel, és mivel betömte nem tud hova eltávozni a genny. Mit tegyek? Kihúzassam?

2021. dec. 26. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza. Lehet hogy egy kis vágás és lejon a genny. De ha a fog töve tocsog a gennyben, akkor kihuzza. De egyáltalán nem mindegy, hétfőn nézesd meg mielőbb.
2021. dec. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszi szépen
2021. dec. 26. 14:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2022. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!