Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Torokfertőtlenítő cukorban...

Torokfertőtlenítő cukorban jól értem, hogy nincs cukor és akkor nem árt a fogaknak?

Figyelt kérdés
Vagy valahogy mégis csak?
2021. dec. 29. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Lepedéket ugyan képez, de nem ront úgy mint a cukor.

Én fogat mosok utána mert zavaró

2021. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kellene nézned a betegtájékoztatóját, ott pontosan leírják, hogy van-e benne cukor vagy édesítőszer. A fogaknak sem csak a cukor árt, hanem pl. ami lepedéket képez, vagy savas anyag is árthat a fogzománcnak.
2021. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

A cukor nem "árt a fogaknak".

Ha csak gyári kaját zabálsz, az árt, mert tápanyaghiányos leszel.

A cukor árt a fogaknak elmélet szerint nekem már 18 éves koromban műfogsor kellett volna, és rögtönítélő diabétesz, mert irtózatos mennyiségű házi szörpöt, lekvárt és süteményt ettem mindet gonosz cukorból, aztán mégis csak 30 évesen volt az első fogtömésem.

2021. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

3-

Van benne igazság ,de rengeteg múlik a genetikán.

Van akinek spontán letörik ,kihullik ápolás mellett is.

Aztán a cukorra van fogva , ami a tejfogaknak az ellensége igazán, az ép zománcú csontfognak nem.

2021. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!