Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzásnál nem kellett...

Fogszabályzásnál nem kellett volna kiszedetni a bölcsességfogakat is, ha az volt a baj, hogy nem fértek el?

Figyelt kérdés

Alul nem húztak, mert ott alapból szabályos volt, azaz most már ott sem az, mert a bölcsesség ott is összetolta...

Felül kettőt kihúztak, mert az volt a gond, hogy nagyon ki voltak fordulva a fogaim, nem fértek el. Mondta akkor a röntgenen, hogy lehet az egyik bölcsességfogammal gond lesz, meg milyen jó, majd most elférnek ezek is. Ekkor 1 voltam, ugye akkor még nem nőttek. 3 évig volt fent, rengeteget szenvedtem, de igazából megérte, mert nem lett teljesen tökéletes, de szép és a vámpír fogaimból sokkal szebb lett és végre mertem mosolyogni. Tartott egy évig... Még az éjszakait hordtam 1 éve, mikor elkezdtek nőni a bölcsességfogaim, ekkor rákérdeztem nála és azt mondta, hogy el fognak férni... Aha, csak utána folyamatosan tolta össze, meg könyörgöm, egészséges fogakat kihúztunk, de a bölcsességfogaknak legyen helyen, mikor hova férjen el és tolja össze újra... Alul nincs is hova, telhesen kuszítja... Ekkor elmentem máshova és egy másik fogorvos is azt mondta, hogy ki fognak férni...


Eltelt 2 év és sokat szenvedek, főleg az egyikkel, ami egyszerűen nem nő ki, kettő kinőtt lyukasan, egynek meg esélye sincs, mert egy mm sincs neki, csak fáj és tolja össze alul. Azt értük el, hogy felül a fogsorom pedig teljesen úgy néz ki, mint előtte, kifordított 2 fogamat, és nem vették ki.


Ennek így mi értelme volt???


2022. jan. 3. 21:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem is fontos fogak, az a kettő is lyukasan nőtt ki, azonnal tömethettem be. Meg összetolta többit, mert ha nélkülük nem volt hely, majd azoknak lesz... Meg húzzunk ki egészséges fogat, de a bölcsességet ne, na ez lett a vége...
2022. jan. 3. 21:37
 2/3 anonim ***** válasza:

A bölcsességfogakat kellett volna kiszedni.

1 kierőszakolta magát nekem, a másik 3-mat

kiszedettem mikor érezem, hogy tolják, kuszálják a többit.

(Nem volt nagy élmény a vésés)

2022. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is ki szerettem volna, de se a fogszabályzós nem akarta, se egy magán szájsebészeti klinika, ahova elmentem...
2022. jan. 3. 22:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!