Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi ez a furcsa savanyú íz a...

Mi ez a furcsa savanyú íz a számban gyógyszeres tömés után?

Figyelt kérdés
Már egy ideje ilyen, mai nap kaptam gyógyszeres tömést, ami abból áll, hogy az üres gyökércsatoránba gyógyszeres anyagot raknak, majd ideiglenes töméssel lezárják. Ez megtörtént, viszont itthon ilyen nagyon kesernyés íze van a sázmnak folyton, mintha szivárogna. A dokit már nem érem el telefonon, szóval marad a gyakori, hogy legalább tudjam, ha ez normális és nem kell aggódni emiatt. Volt már valakivel ilyen? Ha a nyelvemmel hozzáérek a töméshez akkor kezdi el elönteni a számat ez a borzalmas íz, egyébként meg alvás közben is felébredek rá. Ez úgy derült ki, hogy hulla fáradtan hazaestem, mert napok óta nem aludtam a fogfájástól és elaludtam egyből. Aztán felriadtam, mert valami borzalmas keserű van a számban. Néztem, de semmit nem láttam, öblögettem citromos vízzel, ettem is másik oldalt, de semmi, nem változik.
2022. jan. 7. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, egyrészt még érezheted a gyökérkezeléshez használt átöblítő oldatot is, és az ideiglenes fedőtömésnek is kicsit kesernyés íze van.
2022. jan. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!