Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogműtét után nem szeretném...

Fogműtét után nem szeretném jegelni az arcom (pedig fel van dagadva) lehet ettől bármi bajom?

Figyelt kérdés
Az okom erre az, hogy utálom a hideg dolgok érintését. A feldagadtság eddig negyedik napja áll fenn. Ha csak átmeneti esztétikai gondot okoz, és biztos, hogy elmúlik pár nap múlva, akkor továbbra sem jegelném.

2022. jan. 15. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem muszaj jegelni, de szerintem hasznos es sokat segit. En se szeretem a hideg dolgokat, de nekem akkor nagyon jol jott. Nyilvan a te dontesed, semmi sem kotelezo.
2022. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Fogműtét atán csak az azonnali jegelés segít (aznapi, esti talán még a másnapi). Mivel már eltelt pár nap, már felesleges is lenne, sőt, a gyógyulást is lassítaná a jegelés. Ha más tünet nincs, nem fáj már és nem gennyesedig a fog helye akkor nagy baj nem lehet.

Nekem jegelés miatt nem dagadt fel túlzottan, de sokáig fájt egy helyen az állkapcsom és csúnya zöldes- sárgás volt másfél hétig kb.

2022. jan. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Már kicsit megbántam, mert a műtét napján túl már negyedik napja dagadt az arcom, és nem sok változást látok. Egy ponton nekem is van egy sárgás folt. De nem fáj, nem gennyesedik, stb., és jó tudni, hogy elvileg el kell múlnia ezeknek.


Még egy kérdés: valahol azt olvastam, hogy 48 órán túl viszont a meleg borogatás segíthet. Erről tudtok valamit?

2022. jan. 16. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!