Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megsértettem a fogzománcot mi...

Megsértettem a fogzománcot mi lesz így a fogammal?

Figyelt kérdés
Tegnap délután észrevettem a tükörben hogy a felső fogsorom de leginkább a szemfogaim fogkövesek,voltam olyan barom hogy elkezdtem kapargatni egy olló hegyével amíg le nem pattant a jobb szemfogamról egy gombostűfejnyi zománc közvetlenül az íny alatt,azon a helyen kicsit mattabb színű, egyelőre nem fáj, el lehetek még egy ideig (naponta kétszer mosva a fogaimat) így vele vagy menjek máris a fogorvoshoz?

2022. jan. 17. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Menj el, mire vársz? Hamarabb megtudod, mit tud csinálni vele. Lehet, hogy semmit nem kell. Várhatsz is, csak nincs értelme. És azt jegyezd meg egy életre, hogy fogkövet házilag nem lehet leszedni! Hát, minek csinálják azt a fogorvosok 10-15 ezerért?
2022. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen a saját kárán tanul igazán az ember.10-15 ezer forint csak? Többre gondoltam,ha tudtam volna akkor nem kapargatom.Köszönöm a választ.
2022. jan. 17. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:

fogkő leszedés nálunk 12 ezer ft

és évente kötelező

2022. jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát csak h tudd, elmehettél volna vizsgálatra, nem fogják egyből kezeltetni, mert vannak másik páciensei... és őket nem fogja várakoztatni.

időpontot fogsz kapni, ha benne vagy.

2022. jan. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!