Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma levették nekem a fogszabály...

Ma levették nekem a fogszabályozóm és nem kaptam éjszakait?

Figyelt kérdés
Sziasztok ahogy fent említettem nem kaptam még éjszakai fogszabályozót február 16-ra kaptam időpontot. Akkor addig nem állnak vissza a fogaim, mert mindenhol azt olvastam hogy első héten folyamatosan kell hordani. Eleve 2017 szeptemberében rakták fel. Kellene reklamálnom?

2022. jan. 19. 17:07
A kérdező szavazást indított:
Nekem nem azonnal adtak
Nekem azonnal adtak
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónapja vettek le körülbelül a rendeset és még a leszedés napján odaadta a fogorvos az éjszakait és megmondta, hogy az elkövetkezendő két hátban még nappal is kell viselnem, nehogy elmozduljanak a fogaim, szóval szerintem reklamálj.
2022. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hétben*
2022. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%
Ejszakaihoz mintat is kell venni, ugye, csak ugy nem tudjak odaadni. Nekem is ugy volt, hogy levettek, mintat vettek, majd ra 1 hetre keszult el.
2022. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. És nem lett semmi probléma nem lett a fogaiddal?
2022. jan. 19. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
27%

Hat azert az bebaszna, ha 2,5 ev fogszabalyzo utan 1 het utan vissza is csusztak volna... ha ez igy lett volna, nem kellett volna levenni.

Nem volt semmi gond.

2022. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!