Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akiknek volt vagy van fogszabá...

Akiknek volt vagy van fogszabályzólyuk hozzájuk szól a kérdésem: tényleg vannak tiltott ételek amiket nem szabad enni?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki hogy fog felkerülni nekem is fogszabályzó és olvasgattam hogy van egy két olyan étel amiket nem szabad enni viszont sokan mondjak azt is egy hogy van aki mindent eszik csak ki kell tapasztalni hogy hogy lehet az adott etelt enni, erdekelne a tapasztalaitok

pl Én nagyon szeretek moziba járni és hozzá nekem ilyen alap a Popcorn, Meg hát szeretem is és most két három évig akkor semmi ? meg magvak…pisztacia, mogyoro, mandula…


2022. jan. 22. 10:08
 1/2 JesusKing0000 válasza:

Az én tapasztalatom szerint nyugodtan ehetsz popcornt és magvakat.

De még az első hetekben azért kihagynám a helyedben.

2022. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En viszont ezeket elfelejteném! En miota fent van nem ettem semmi magvas dolgot, se popcornt, almát es pizza szelet sem. Egyszer raharaptam egy csoki drazsera es az letörte! Szóval nem érdemes
2022. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!