Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kėrem aki àtesett ezen írja...

Kėrem aki àtesett ezen írja le rėszletesen tapasztalatait, fėloldalas kereszt harapàsom van, ės "bulldog harapàs" de inkàbb csak az egyik oldalamon làtszik jobban. A felsö szãjpadlàsom szükebb az alsohoz kepest, melyik doki/milyen kezelės segített?

Figyelt kérdés

#bulldog #figszabàlyozàs #Szükszàjpadlàs #Keresztharapàs
2022. jan. 24. 01:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok valami egyszerü eset màr elmultam 18 ėves így mehetek felnött fogdokihoz, a szàjpadlàs tagitò mindkėpp fog kelleni majd, az kb menyibe kerül illetve menyire fàj hogyan helyezik fel? Minden tippet, ēs tapasztalatot szívesen fogadok, csak olyan dokival akarok bele kezdeni aki valõban a gyògyitàs ėrdekel nem az hogy elhùzza a kelezelėsem ės kifogasson a vagyonombol. Persze a minösėgi ellatãsra evidens hogy fizetek! Csak elėg rossz tapasztalataim vannak akik vagy nem tudtak segiteni.
2022. jan. 24. 01:32
 2/5 anonim ***** válasza:

Először fogszabályozo orvos, de olyan helyre menj, ahol van szájsebészet is.

Lehet műteni is kell.

Elég drága lesz. Minimum 1 millio

2022. jan. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szajtagito nem fog hatni mutet nelkul
2022. jan. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rėszletfizetės lehetsėges valahol? Termėszetesen gyüjtenėk rà evidens hogy az ilyesmi nem olcsò.

Am ez a mütėtes dolog mi? Szàjtãgitò elött??

2022. jan. 24. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem egybe kell fizetni.

De szerintem ezt a maganfogorvosnal kell kérdezni.

2022. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!