Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor jó fogászati asszisztens...

Mikor jó fogászati asszisztens valaki? Ha van önálló gondolata és szeretne az orvos előtt járni, vagy ha megvárja az orvos utasítását, mert nem az ő feladata kitalálni, mit akar az orvos?

Figyelt kérdés
Pályakezdő asszisztensként teszem fel a kérdést. Abba a hibába sem akarok esni, hogy nem vagyok elég önálló, de abba sem, hogy túlságosan az vagyok. Egyáltalán, mitől lesz jó asszisztens valaki?

2022. jan. 30. 19:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Így közel 2 év elteltével véletlenül rátaláltam a saját kérésemre :) egész jól belejöttem, a 10-es Doktornő válasza az, ahogy jelenleg dolgozom (1 éve vagyok a szakmában). Így, hogy az ember dolgozik benne, minden olyan egyértelműnek tűnik, nem is gondolkozol rajta, hanem ösztönösen jön, hogy mikor mit kell csinálni. Meghallod a diagnózist vagy az orvos-páciens beszélgetésre figyelsz és már készíted is elő a szükséges eszközöket/anyagokat. Összességében azt mondom, kár volt ezen előre izgulni, és ha van olyan leendő fogászati asszisztens, aki esetleg vívódik, hogy hogyan kellene: kérlek ne tedd, jönni fog magától, belerázódsz és minden egyértelmű lesz.
dec. 27. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!