Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy fáj a torkom...

Nyikora Andrea kérdése:

Normális, hogy fáj a torkom foghúzás után az érzéstelenítő miatt?

Figyelt kérdés
Január 12-én kiesett egy korábbi bicikli balesetem miatt mozgó, törött fogam. (12 éves koromban történt a baleset) és egy kis darab benne maradt az innyembe ami gyulladásba volt, ezt most csütörtökön eltávolították. Egy erősebb érzéstelenítőt kaptam a gyulladás miatt. Ez volt az első ilyen beavatkozásom. Szájbadlásba és felülre az ínybe kaptam az injekciót és azóta megállás nélkül fáj a torkom nem tudok aludni miatta mert alig bírok nyelni. Ez lehet az érzéstelenítő miatt?

2022. jan. 31. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
"Ez lehet az érzéstelenítő miatt?" Nem.
2022. jan. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azóta fáj a torkom mióta kihúzták a fogam, előtte semmi bajom nem volt.
2022. jan. 31. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

Nem, ez nem emiatt van szerintem.

Nekem is huztak mar fogam, en is kaptam erzestelenitot, tobbet is, de nem fajt utana a torkom.

Inkabb benyeltel egy torokgyulladast vagy valami mast.

2022. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább biztos ami biztos, csinálj egy tesztet, lehet covid...
2022. febr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Alig bírok nyelni annyira fáj, mindent félrenyelek és enni se tudok, mert akkor ég a torkom.
2022. febr. 1. 02:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!