Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Székesfehérváron kit ajánlanát...

Székesfehérváron kit ajánlanátok egy gyökérkezelt, betört moláris fog eltávolításához?

Figyelt kérdés

Laikusként azt gondolom, hogy csak sebészi feltárással távolítható el a moláris betört fog s annak részei. A lyuk közepén mélyebben fekszik a régebbi tömés, s maga a könnyebben eltávolítható rész még a betört fog része. Itt úgy vélem, hogy a mélyebben fekvő régi tömés okozna gondot, s ez igényelne sebészeti beavatkozást. Ezzel nem vagyok teljesen tisztában persze, csak annyit tudok mondani, hogy egy fogorvos nem vállalta az eltávolítást, gondolom azért, mert Ő is úgy vélte, hogy szájsebészet szükséges.


Mindezt félretéve, egy személy elmondása szerint van egy fogorvos aki el tudott távolítani egy nehezen látható s érezhető fogat, viszont nem vagyok benne biztos, hogy tényleg el tudná-e távolítani a saját fogam összes részét.


Hallottam egy olyan esetről is, amit viszont egy szájsebész végzett, hogy bölcsességfoghúzásnál a fog eltört, s a részeit több próbálkozás után sem tudta eltávolítani, majd a beteget hazaküldte.


A lényeg az lenne, hogy fogalmam sincs, hogy melyik fogorvoshoz illetve fogorvos-szájsebészhez forduljak a legfentebb írt problémával.


Valaki tud segítséget, illetve tanácsot nyújtani? Előre is köszönöm!



2022. jan. 31. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
H&H Dental Fehérváron valaki szájsebészeti beavatkozást a budai út 20 alatt van
2022. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem valaki hanem válal akart lenni csak a telefon kijavított
2022. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akit említettem, hogy nem vállalt, Ő vele ott voltam személyesen, állapotfelmérésen.
2022. jan. 31. 23:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja akkor bocsánat
2022. jan. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szénai dental
2022. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szekeres Dental
2022. febr. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A következőket gyűjtöttem össze:


ALBA HÁZ:


Dr. Péterfi Ákos

fogorvos

dento-alveolaris sebész

implantológus


---


Várfok Dental:


Dr. Kolarovszki Béla


fogorvos, szájsebész szakorvos

PTE fogászati és Szájsebészeti klinika

oktató tanára


---


Szekeres Dental:


Dr. Szekeres Ferenc


szájsebész szakorvos, fogorvos


---


Szénai Dental:


Dr. Uhlár Levente


szájsebész szakorvos


---


Praxis Tordai:


fogszakorvos, szájsebész


---


Ha valakinek vannak jó tapasztalatai valamelyik szájsebésszel, nyugodtan írjátok meg.


Illetve érdeklődnék, hogy van-e olyan hely, ahol ilyen technológiával dolgoznak: [link]

2022. febr. 1. 16:18
 8/9 A kérdező kommentje:
Elnézést, a név kimaradt a Praxis Tordai-nál: Dr. Tordai Bálint
2022. febr. 1. 16:22
 9/9 A kérdező kommentje:
Még az érdekelne, hogy Exomed nevű műszerrel dolgozik-e valamelyik fogászat itt Székesfehérváron vagy Budapesten (csak MDC Dental & Implant Center-ről tudok).
2022. febr. 1. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!