Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kivehető sínes fogszabályzóról...

Kivehető sínes fogszabályzóról valós tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Fontolgatom, hogy ezt a megoldást válasszam, viszont felmerült egy két kérdés a fejemben, a procedúra kivitelezéséről.


Tehát ugye ki kell venni mindig evés, illetve vízen kívüli ivás előtt, fogatmosni utána, majd visszarakni.


Ez oké.


Viszont ez hogy kivitelezhető, ha az ember például olyan munkát végez, ami nem irodai/home office?


Futárok, fizikai munkások, egyéb munkát végzők számára mennyire kivitelezhető, reális megoldás ez?


Ilyen életvitelhez a hagyományos rögzített fogszabályzó a megfelelő választás?



2022. febr. 2. 08:37
1 2
 1/15 anonim válasza:

Ugyanez a problémám neked is, amit leírtál.


Én úgy fogom megoldani (lassan felkerül nekem majd a sínes fogszabályzó), hogy reggel elindulás előtt szilárd ételt eszek, majd este is mikor hazaérek.

Napközben pedig leturmixolt főtt ételt.


Tudom, furának hangzik, de meg kell oldani valahogy. Én így tudom.


Az orvosom megkérdeztem, hogy a fogmosás helyett nem-e jó a rágózás. Azt mondta, hogy nem és inkább az első verziót javasolta.

2022. febr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Sajnos ez rengeteg lemondassal jar igy akkor :/


10 oran at nem kajalni nornalisat az kb elajulAssal jarna nekem.


Lehet akkor inkabb valami Damon fele esztetikus rogzitettet valasztok

2022. febr. 2. 14:28
 3/15 anonim válasza:
Csak van szüneted, vagy hasonló. Bárhol megoldható egyébként. Én láttam olyat még nyáron, diákmunkán, hogy valaki a mezőgazdasági munka közepén intézte el pont ugyanezért a fogmosást.
2022. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szunet az van, de nincs mindig lehetoseg mosdo eleresehez. Bar lehet h asvanyvizzel megoldhato a fogmosas 🤣
2022. febr. 2. 14:39
 5/15 anonim válasza:

Látod..


Ne add fel feleslegesen a kényelmes megoldást.

2022. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem kiveheto volt, es borzaszto nagy lemondassal jar.

En napi ketszer etkeztem csak. Allandoan ehes voltam, es baromira idegesitett, hogy meg egy kavet sem ihattam, mert mar keptelem voltam ilyen gyakran fogat mosni. Egy egesz tubus fogkremet elhasznaltam masfel het alatt..

Szoval macera.. persze lehet “csalni”, pl turmixokkal meg hogy elmismasolod a fogmosast, viszont baromi nagy az esely a szuvasodasra.. en meg nem akartam, hogy a fogazabalyozas vegere tok szar lyukas fogakkal alljak neki az eletnek. Szoval a turmixokkal is csak ovatosan!

Ennek ellenere orulok, hogy elkezdtem.

De az teny es valo, hogy aki nem hajlando ezt az aldozatot, annak inkabb a hagyomanyosat javasolnam.

2022. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Valahogy így képzelem el én is reálisan :/


Diákoknak, otthonról dolgozóknak jó választás lehet, de például aki egy gyárba dolgozik, az szerintem cseszheti. Ott nincs lehetőség elrohanni a mosdóba, kiszedni, vissza az étkezőbe, megkajálni, majd vissza a mosdóba fogatmosni, főleg ha vannak 30an körülötted.



Nekem eleve hajlamosak a fogaim a szuvasodásra, szóval lehet nem is lenne jó választás akkor eleve.

2022. febr. 3. 07:20
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem viszont sima önligírozós fém van és ezzel sok macera nincs, én tudom ajánlani. Mindent tudok benne enni, ha utána nincs lehetőség fogat mosni, az sem a világ vége, mert ez nem veszi körbe úgy a fogakat.
2022. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tényleg 2 havonta kell azokkal kontrollra járni, a hagyományossal ellentétben?
2022. febr. 5. 08:34
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetente kell, féléve van fent, 1,5 év volt a tervezett, de olyan gyors a folyamat, hogy valószínűleg hamarabb le fog kerülni és a végén meg 8 hetente kell majd járni. Nyilván nem szponzorál engem senki, sajnos 😅 de nekem tényleg nagyon bejött, sokkal egyszerűbb az egész folyamat, mint gondoltam, a tisztítás sem para egyáltalán. De nem vagyunk egyformák, nekem szinte biztos, hogy ez volt a legjobb döntés. :)
2022. febr. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!