Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe került idáig a...

Mennyibe került idáig a legdrágább fogászati kezelésetek?

Figyelt kérdés
Illetve mikor volt? Ahogy nézem 20%-ot emeltek sok helyen

2022. febr. 7. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:

24 eves vagyok,de egy jobb kategorias hasznaltauto ara mar sajnos siman elment fogaszati kezelesekre az evek alatt, ideszamolva a fogszabalyzomat is.

10 eves korom ota jarok fogorvoshoz rendszeresen, nagyon szar minoseguek a fogaim, bar eddig a huzast megusztam, csak tomesek, gyokerkezelesek es fogkoleszedesek voltak. Az utobbibol evente 2x is van reszem, nagyon durvan hajlamos vagyok a fogkore, minden apolas ellenere is :/

Es akkor mi lesz meg itt, mert jelenleg var ram meg bolcsessegfog mutet is, illetve kesobb, ha a fogaimat nem tudom megtartani, akkor implant vagy valami mas megoldas. Kesz anyagi csod vagyok ezen a teren :D

Arra emlekszem, hogy videken 5 eve egy tomesert vagy tomes csereert kb 10-12 ezret fizettem, na ez mara mar 18-20 ezer. Gyokerkezeles maganuton katasztrofalisan draga lett, 3 honapja egy fogamra fizettem vagy 70 ezret, de lehet tobb is volt, mire kesz lett.

2022. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
korona+hid volt huszon akarhanyezer
2022. febr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kitört első fogakat kellett implantátummal pótolni, 100E körüli összeg volt.
2022. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Persze hogy emelnek, így is tele vannak. Hogyha egy fogra nézem a kezelést, akkor a legdrágább 50ezer volt kb. 2 hónapja, gyökérkezelés,hátsó fog.
2022. febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nekem most idén 6 fog tömése 170ezer ft volt. bp.


Sajnos fogszabályzás is kéne, ami közel milliós tétel.


Hiányzó/gyökérkezelt fogam nincs, összesen 7-8 tömött fogam van.


30 évesen.

2022. febr. 7. 12:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Sajnos elég sok ment rá az évek során, pedig még fiatal vagyok. Legutóbb volt egy gyökérkezelés és korona került rá, abból is az olcsóbb fajta... Mégis kb 120 ezer forintomba került ez a hátsó fog. Közben volt 2 törött fog húzásom, az is 40 ezer volt, meg a röntgen + tömések. Egy fél vagyont ott hagytam a fogászatokon.
2022. febr. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fogszabalyozas felnottkent, invisalign technikaval —> 1,5 millio ft
2022. febr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az igen, hány hónap volt a kezelés?
2022. febr. 9. 15:18
 9/10 anonim ***** válasza:
1 ev es 2 honap
2022. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tavaly januárban a két első fogam szilveszteri mulatozás közben megrepedt, egyből időpontot foglaltam, egy hónap múlvára kaptam és addigra már el is kezdtek lyukadni a repedés mentén. Ez a 2 pici tömés került 94 ezerbe a Móriczban. Viszont tündériek voltak az orvosok és az asszisztensek, életem legjobb fogászati élménye volt. Pedig másfél óráig tartott. :)
2022. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!