Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fresh 24 Dental Hajdúszoboszló...

Fresh 24 Dental Hajdúszoboszló vélemények?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha olyanok, mint Pesten, akkor nagyon jó választás. :)
2022. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én kb 5 hónapja voltam náluk, szinte azonnal fogadtak, mondjuk viszonylag sürgős eset is voltam. mivel az aquaparkba letört egy fogam egy szerencsétlen csúszdázás miatt... Eredetileg nem hozzájuk tartozom, mégis elvállatak estére. Dr. Szentpéteri Diána doktornő látott el, nagyon kedves volt és gyorsan pótolta is a felső jobb fogamat. Nagyon hálás vagyok neki, mivel rettegek a fogorvosoktól, viszont nála egy percig nem féltem, igényes volt a munkájára, bárki aki eddig látta a fogamat csak dicsérte :)
2022. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Nekem is viszonylag sürgős esetről van szó. És mindenképpen olyan fogorvost keresnék, aki kedves és fájdalommentesen dolgozik :)
2022. febr. 15. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
szehintem jó, én csak olyan helyre megyek ahol 1 fogtömés 100 ezren felül van.
2022. aug. 25. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!